Galotnes vietā var lietot * (zvaigznīti)
< Iepriekšējā    | Uz albumu |    Nākamā >
Valsts prezidenta lekciju cikla «Pasaules līderu lasījumi» prof. Kēsa van Dēmtera lekcija «Nepatiesības: skats no datorlingvista un mākslīgā intelekta pētnieka perspektīvas». No kreisās: LU prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā prof. Ina Druviete, Aberdīnas Universitātes Datorzinību departamenta profesors Kēss van Dēmters (Kees van Deemter), LU rektors prof. Indriķis Muižnieks un LU Datorikas fakultātes profesors, vadošais pētnieks, Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas vadītājs Jurģis Šķilters.

Valsts prezidenta lekciju cikla «Pasaules līderu lasījumi» prof. Kēsa van Dēmtera lekcija «Nepatiesības: skats no datorlingvista un mākslīgā intelekta pētnieka perspektīvas».

16.02.2018 13:41
© Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments

No kreisās: LU prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā prof. Ina Druviete, Aberdīnas Universitātes Datorzinību departamenta profesors Kēss van Dēmters (Kees van Deemter), LU rektors prof. Indriķis Muižnieks un LU Datorikas fakultātes profesors, vadošais pētnieks, Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas vadītājs Jurģis Šķilters.


Attēla uzņemšanas vieta: N 56° 57.0372 E 24° 06.948

Latvijas Universitāte  |   LU Komunikācijas departaments  |   Kontakti  |   Autortiesības