Galotnes vietā var lietot * (zvaigznīti)
< Iepriekšējā    | Uz albumu |    Nākamā >
Latvijas Universitātes pārstāvju dalība Latvijas dienās Dņipropetrovskas apgabalā. No kreisās: V.Karazina Harkovas Nacionālās universitātes Novadpētniecības centra direktors profesors Sergejs Kudelko, Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere, Latvijas Universitātes doktorantes Rūta Jirgensone un Lāsma Reinvalde, Saeimas deputāte un Latvijas Universitātes profesore Janīna Kursīte-Pakule, Latvijas Universitātes doktorante Līga Miklaševiča.

29.10.2013 19:01