Galotnes vietā var lietot * (zvaigznīti)
< Iepriekšējā    | Uz albumu |    Nākamā >
Latvijas Universitātes pārstāvju dalība Latvijas dienās Dņipropetrovskas apgabalā. No kreisās: Dņipropetrovskas apgabala domes vadītājs Jevgenijs Udods, Latvijas prezidents (1993-1999) Guntis Ulmanis, Ukrainas prezidents (1994-2003) Leonīds Kučma, Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere, Latvijas vēstniece Ukrainā Argita Daudze, tautas tērpu centra „Senā klēts” pārstāve Zinaīda Arklone.

29.10.2013 17:32